EVERYTHING YOU NEED Complete
  Website Toolkit
  MORE ABOUT US
  OPTIMIZED FOR MOBILE DEVICES Quality Web
  Presentations
  CONTINUE THE JOURNEY
  Groundbreaking
  Technology
  EXPLORE NEW CONCEPT WORLDS BACK TO THE FIRST SLIDE

  Platforma:

  PC, Nintendo Switch

  Gatunek:

  Przygoda z elementami RPG i symulatora

  Termin wydania:

  T B A

  FABUŁA

  Trochę nieśmiały, odrobinę wycofany był łatwym celem dla szkolnych dręczycieli. Długo to nie trwało, a wyśmiewała go już większość uczniów, tworząc memy, a następnie udostępniając je w internecie.

  W efekcie jedynym prawdziwym przyjacielem jakiego miał Matheus był szczeniak Agro. A ulubioną rozrywką spędzanie godzin w samotności, grając w ukochaną grę – Spiral Galaxy 2. Gdyby tylko istniał świat bez internetu! Matheus wiedział, że to marzenie ściętej głowy. Do czasu, kiedy pewnego popołudnia w jego pokoju zjawiła się tajemnicza istota o imieniu Calydra, która otworzyła portal do Calysgore – niezwykłego świata pełnego cudów, magii i… całkowicie pozbawionego internetu! Matheusowi nie trzeba było powtarzać zaproszenia dwa razy. Wkroczył do nieznanego świata bez wahania i właśnie w tym miejscu zaczyna się nasza przygoda.

  ROZGRYWKA

  The Path of Calydra to śliczny, przygodowy platformer 3D osadzony w magicznym świecie Calysgore, który przemierza mały chłopiec o imieniu Matheus oraz towarzysząca mu tajemnicza istota – Calydra.

  Ta dwójka wyrusza w wyprawę, której celem jest odnalezienie czterech kryształów symbolizujących moce żywiołów. Matheus potrafi robić to, co każdy chłopiec w jego wieku: biegać, wspinać się i turlać. Ale tylko z pomocą Calydry zgromadzonych w jakiś magiczny sposób w jego szkolnym plecaku, jest także w stanie oddychać pod wodą, latać i zyskiwać super moce potrzebne w walce z niebezpieczeństwami świata Calysgore. A tych nie brakuje! Pomóż Matheusowi odnaleźć kryształy i wrócić bezpieczenie do domu.

  Cechy rozgrywki

  • Plecak pełen magii. Najzwyklejszy przedmiot taki jak szkolny plecak może się okazać zupełnie niezwykły! Szczególnie kiedy zostanie wzbogacony szczyptą magii Calydry, która nie tylko pozwoli mu zmieniać kształt, ale przede wszystkim będzie wpływać na sposób prowadzenia rozgrywki i to na cztery różne sposoby;
  • Łamigłówki napędzane mocą czterech żywiołów. Niezwykłe skarby i ukryte przejścia są chronione nie tylko sprytnie zaprojektowanymi mechanizmami, ale przede wszystkim mocą poszukiwanych przez Matheusa kryształów symbolizujących cztery żywioły;
  • Spektakularne walki ze strażnikami Calysgore. Stworzenia nieznane w rzeczywistym świecie zawładnęły mocami Calydry i tylko od Matheusa zależy czy znajdzie w sobie odwagę, aby stawić im czoła i pokonać je jedno po drugim;
  • Magiczny świat pełen sekretów czekających na odkrycie. Będąc ciekawskim chłopcem Matheus będzie mógł swobodnie myszkować po niezwykłym świecie Calydry.
  • Przygoda życia. Poznaj historię Matheusa, pomóż mu przywrócić moce Calydrze i bezpiecznie wrócić do domu.

  Podstawowe informacje

  Deweloper: Finalboss, VARSAV Game Studios S.A.

  Wydawca: VARSAV Game Studios S.A. 

  1. DESIGN

  2. PRODUKCJA

  3. PREMIERA

  4. ROZWÓJ

   NASZE GRY

   Napisz do nas

   VARSAV Game Studio S.A.
   ul. Aleje Jerozolimskie 123A
   02-017 Warszawa

   Tel: 22 100 46 29
   Fax: 22 100 46 08
   E-mail: varsav@varsav.com

    Imię i Nazwisko (wymagane)

    Twój Email (wymagane)

    Twoja wiadomość