Platforma:

  PC, Switch, Playstation, Xbox

  Gatunek:

  Przygodowa

  Termin wydania:

  30 Maja 2023

  FABUŁA

  Czy może być coś fajniejszego niż wakacje u dziadków na wsi? Gdy słońce nieśmiało wygląda zza horyzontu, a kogut donośnie pieje kukuryku, na farmie wstaje kolejny, pracowity dzień!

  Koniec szkoły – czas na wakacje! Spędzasz je u dziadków w Everdream Valley, na ich wyjątkowej farmie. Dzika przyroda, przygody i codziennie szczypta magii. Cofnij się w czasie do beztroskiego dzieciństwa, gdy praca, obowiązki czy relacje społeczne nie były na liście Twoich priorytetów.

  line2_ev

  To gospodarstwo wymaga Twojej troski. Mnóstwo tu owoców i warzyw do uprawy oraz bogata kolekcja zwierząt do hodowli. Chroń i pielęgnuj rośliny, dbaj o zwierzęta i zbieraj zasoby, aby reperować i rozbudowywać swoją farmę. Eksploruj otwarty świat i tereny dookoła, aby odkryć przyczynę swoich magicznych nocnych snów!

  ROZGRYWKA

  Everdream Valley to niezwykłe doświadczenie łączące w sobie elementy przygodowe, eRPG oraz sim. Jeśli marzysz o życiu na wsi i odpoczynku od zgiełku miasta, chcesz przypomnieć sobie wakacje u dziadków lub po prostu spróbować swoich sił jako Młodszy Farmer, ta gra jest dla Ciebie.

  Twój letni czas w dolinie to nie tylko opieka nad farmą – atrakcji jest o wiele więcej! Spędzaj nocki pod namiotem, buduj domki na drzewach, łap i kolekcjonuj owady, idź na ryby, zdobądź nowe ciuszki, gotuj, rób zdjęcia, buduj meble lub szukaj skarbów. Każda przygoda oferuje coś w zamian, dzięki czemu Twoja farma ma szansę jeszcze bardziej rozkwitnąć.
  Nocą magia doliny nawiedza Twoje sny, w których wcielasz się w rozmaite zwierzęta, biorąc udział w różnych minigrach na farmie. Każda oferuje specjalne nagrody lub ma wpływ na życie na Twojej farmie następnego dnia.

  CECHY ROZGRYWKI

  • Przeżyj niezwykłą farmerską przygodę. Spędź wymarzone wakacje na farmie Everdream Valley, dbając o zwierzęta i uprawy, ale także wędkując, uganiając się za motylami, a nawet broniąc farmę przed stadem wilków;
  • Naucz posłuszeństwa zamieszkującego farmę kota oraz wytresuj swojego psa. Dobrze wyszkolony pies pomoże Ci zaganiać owce, albo odstraszać wilki. Przyjaźnie nastawiony kot będzie polował na myszy oraz wskaże zwierzęta zmagające się z chorobą. Jeśli jednak nie sprawdzisz się jako treser zwierząt, możesz być pewny, że utrudnią Ci wykonywanie obowiązków tratując grządki, wyjadając karmę przeznaczoną dla inwentarza i niszcząc sprzęt rolniczy;
  • Zbuduj swój wymarzony domek na drzewie! Ukończ misje fabularne, aby zdobyć materiały i walutę, która pozwoli Ci na zakup wyposażenia, umeblowania i stworzenia domku jaki zawsze chciałeś mieć;
  • Dostosuj wygląd głównego bohatera i jego towarzyszy. Skorzystaj z kreatora postaci, aby nadać dziecku, psu i kotu wygląd zgodny z Twoimi oczekiwaniami;
  • Baw się świetnymi mini grami. Rozpoznawanie głosów zwierząt, a nawet wcielenie się w wilka wyjącego do księżyca? We śnie wszystko jest możliwe!
  • Zobacz świat z zupełnie nowej perspektywy. Graj nie tylko jako dziecko, ale także jako pies lub kot wypełniając typowe dla nich misje. Wychłepcz ukradkiem przepyszną śmietankę, albo podkradnij dziadkowi ulubione bambosze, odpoczywając przy tym od poważniejszych prac;
  • Wypełnij zadania specjalne przydzielone Ci przez bardzo niezwykłą… osobę? Everdream Valley to jedyna w swoim rodzaju farma z jedynym w swoim rodzaju strachem na wróble. Takim, który nie tylko potrafi mówić, ale także zleci Ci bardzo tajemnicze i zupełnie wyjątkowe misje do wykonania.
  line2_ev

  PODSTAWOWE INFORMACJE

  Deweloper: Mooneaters S.A.

  Wydawca: VARSAV Game Studios S.A. / Untold Tales

  1. DESIGN

  2. PRODUKCJA

  3. PREMIERA

  4. ROZWÓJ

   NASZE GRY

   Napisz do nas

   VARSAV Game Studio S.A.
   ul. Aleje Jerozolimskie 123A
   02-017 Warszawa

   Tel: 22 100 46 29
   Fax: 22 100 46 08
   E-mail: varsav@varsav.com

    Imię i Nazwisko (wymagane)

    Twój Email (wymagane)

    Twoja wiadomość