VR DLA BIZNESU

W Varsav VR S.A. tworzymy dedykowane aplikacje (aplikacje virtual reality, aplikacje VR) i gry wirtualnej rzeczywistości  dla dowolnej branży. Wykorzystujemy najnowsze technologie do tworzenia aplikacji wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Varsav VR S.A. to stabilna firma, notowana na rynku NewConnect. Nasze doświadczenie wyniesione m.in. z branży gier komputerowych, umożliwia projektowanie rozwiązań gwarantujących najwyższej jakości doświadczenia dla użytkownika. Nasza pasja do wirtualnej rzeczywistości w połączeniu z ponadprzeciętną kreatywnością są gwarancją dobrych efektów naszej pracy dla Twojego biznesu.

Projektujemy aplikacje w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości nastawione na doświadczenie użytkownika (user experience), które przyspieszą rozwój Twojego biznesu poprzez umożliwienie użytkownikowi unikalnego doświadczenia marki i produktu. Aplikacje wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości cechuje wysoka imersja, czyli doznanie całkowitego zanurzenia się w treści prezentowane przy użyciu gogli VR/AR. Jest to nowe podejście do prezentacji produktów i obsługi klienta, doświadczenie angażujące użytkownika, pozwalające w pełni doświadczyć unikalnych cech produktu lub usługi.

Gry VR/AR

Tworzymy dowolne gry wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Zobacz teaser jednej z naszych realizacji:

Pomagamy kreatywnie rozwinąć Twój biznes. Oferujemy wsparcie doświadczonego zespołu, w skład którego wchodzą projektanci, programiści, graficy, przedsiębiorcy oraz specjaliści do spraw marketingu. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualne rozwiązania, w podejściu zorientowanym na doświadczenia użytkownika (user-centered design), wykorzystując technologie wirtualnej rzeczywistości lub rozszerzonej rzeczywistości.

Nasze aplikacje mogą działać na większości dostępnych na rynku urządzeniach VR/AR, tj. Oculus Rift, Samsung Gear VR, HTC VIVE, Google Cardboard, Microsoft Hololens.

Oferujemy stworzenie aplikacji VR, gry w wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości, tworzymy także całe kampanie marketingowe oparte o VR.

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z Klientami. Projektujemy rozwiązania dla firm z dowolnej branży, m.in. marketingu, nieruchomości czy e-commerce.

Przykłady zastosowania VR

Czym jest wirtualna rzeczywistość (virtual reality, VR)?

Steve Bryson na podstawie swoich prac w NASA razem z Jaronem Lanier (uważanym za twórcę pojęcia wirtualnej rzeczywistości) zdefiniował wirtualną rzeczywistość jako: „Rzeczywistość wirtualna jest sposobem użycia technologii komputerowej w tworzeniu efektu interaktywnego, trójwymiarowego świata, w którym obiekty dają wrażenie przestrzennej/fizycznej obecności.“

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest rozszerzona rzeczywistość (augmented reality, AR)?

Ronald Azuma (pionier w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości) zaprezentował definicję, która opisuje AR jako system:

  • łączący w sobie świat realny oraz rzeczywistość wirtualną;
  • interaktywny w czasie rzeczywistym;
  • umożliwiający swobodę ruchów w trzech wymiarach

Rzeczywistość rozszerzona jest połączeniem obrazu prawdziwego, realnego świata z generowanymi za pomocą komputera obiektami, nakładanymi na rzeczywistość. Prostym przykładem do zobrazowania działania rozszerzonej rzeczywistości jest wyświetlacz przezierny HUD stosowany np. przez pilotów samolotów bojowych czy w nowoczesnych samochodach. Kolejnym przykładem użycia rozszerzonej rzeczywistości w codziennym życiu jest gra Pokemon Go, która w szczycie swojej popularności angażowała w pogoń za Pokemonami 30 mln użytkowników dziennie.