FABUŁA

Magia – mityczna moc, która pozwala decydować o losach świata. Źródło władzy jednych i zniewolenia innych. Słaba ludzka rasa nie stanowiłaby żadnego zagrożenia dla potężnych gigantów, gdyby nie magiczny grzyb o nazwie miselium, którego przodkowie olbrzymów sprowadzili niegdyś na Ziemię. Ludzie wykorzystali jego moc, aby zbudować swoje miasta i stawić czoła wrogom, którzy normalnie byliby poza ich zasięgiem. Tak jak niegdyś potężna rasa gigantów. Dziś upokorzona, zniewolona i wykorzystywana jako darmowa siła robocza oraz narzędzie walki.

Jesteś przedstawicielem tej rasy. Złapanym i zamkniętym w klatce jak bezmyślna bestia. Miałeś jednak więcej szczęścia niż Twoi bracia, bo  udało Ci się uwolnić. Czujesz jak zalewa Cię gniew i żądza zemsty, kiedy uświadamiasz sobie, że zostałeś sam. Odkryj, co stało się z Twoimi współplemieńcami. Wywalcz sobie prawo do wolności i pokaż ludziom, co znaczy gniew olbrzymów!

ROZGRYWKA

Giants Uprising to fantasy hack’n’slash pełne olbrzymów i niczym nieograniczonej destrukcji! Wciel się w rolę potężnego Giganta, któremu udaje się uwolnić z niewoli, by zemścić się na bezlitosnej rasie ludzkiej. Miażdż, niszcz i masakruj wszystko, co napotkasz na swojej drodze. Siej postrach i zniszczenie w Smash Mode, żeby pokazać ktoś jest najpotężniejszym z gigantów. Ulepszaj swój ekwipunek, kupuj bronie, zbroje i amulety. Konsekwentnie podnoś poziom swoich umiejętności tak, by raz na zawsze położyć kres wyzyskującej Twoją rasę ludzkości. Używaj pięści, maczug, młotów, kamieni i mosiężnych kastetów. Miażdż ludzi siłą swojego potężnego tupnięcia. Równaj z ziemią osady, wsie i miasteczka. Zbieraj grową walutę potrzebną do ulepszania Twojego ekwipunku i szlifowania umiejętności. Wszystko po to by wziąć odwet za lata zniewolenia na samolubnej rasie ludzi!

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Poczuj, jak to jest być potężnym, nieustraszonym olbrzymem, który rozgniata na miazgę wszystko, co stanie mu na drodze;
  • Siej postrach i zniszczenie w Smash Mode, żeby pokazać ktoś jest najpotężniejszym z gigantów;
  • Ulepszaj swój rynsztunek składający się z młotów, maczug, pałek czy kastetów, aby zwiększyć swoje szanse w walce;
  • Zbieraj grową walutę potrzebną do zakupu lepszego wyposażenia;
  • Odkrywaj fantastyczny, średniowieczny świat ubarwiony klimatyczną ścieżką dźwiękową!

PODSTAWOWE INFORMACJE 

Tytuł: Giants Uprising

Deweloper: VARSAV Game Studios S.A.

Wydawca: VARSAV Game Studios S.A. 

Platformy: PC

Gatunek: Hack’n’slash

Data premiery: TBA

Strona internetowa: http://giantsuprising.com/

Facebook: https://www.facebook.com/giantsuprising/

Twitter: https://twitter.com/GiantsUprising

Instagram: https://www.instagram.com/giantsuprisinggame

Strona Steam: https://store.steampowered.com/app/1109160/Giants_Uprising/