FABUŁA

Rok 2100. Świat poszedł tak bardzo do przodu jak i się cofnął. Korupcja to norma, korporacje maczają swoje grube paluchy w każdym aspekcie życia, a podziały społeczne jeszcze nigdy nie były tak tragiczne. To ostatnie stadium kapitalizmu – sprzedajesz nerkę, żeby mieć hajs na czynsz. Ale życie w przyszłości ma swoje zalety – technologiczne bajery, body-mody, neonowe tatuaże… I tu właśnie wkraczasz Ty, Henry. Miałeś ciężkie dzieciństwo, ale jakoś wyrwałeś się z tego bajora. Miałeś życie, rodzinę, stabilność. I wtedy straciłeś żonę. Teraz musisz wziąć się w garść i ogarnąć jak utrzymasz siebie i syna. Musisz więc wrócić do tatuowania – jedynej rzeczy, na której się znasz. No, może nie jedynej, ale nie nikt nie płaci za naparzanie się w zadymionych barach. Mniejsza o to, zaciągnąłeś kredyt, więc teraz musisz się uwijać, żeby go spłacić. Jednak nie martw się, mam przeczucie, że Twój pierwszy klient czeka tuż za rogiem.

ROZGRYWKA

Tattoo Punk to fabularna gra z elementami symulacji oraz zarządzania, w której jesteś właścicielem studia cyber-tatuażu. Nazywasz się Henry, jesteś od niedawna samotnym ojcem i Twoim celem jest stworzenie najlepszego studio w ogarniętym korporacyjnymi porachunkami mieście. Odpicuj swój salon, twórz futurystyczne dziary, rozwijaj swój biznes. Dbaj o renomę. Trzymaj poziom. Twórz swoją historię. W mieście zepsutym przez modyfikacje ciała, kasę i sławę. Zanurz się w mieście Tattoo Punk.

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

 

  • Ludzkie ciało jest płótnem – to Ty jesteś tu artystą. Uwolnij swoją wyobraźnię by tworzyć wymowne, odjechane, agresywne wzory tatuaży i przenosić je na skórę… lub mechaniczne ulepszenia.
  • Sztuka to biznes, więc lepiej robić na niej siano – Tatuaże są sztosem, wiadomo, ale co z kasą? Życie w mieście nie jest tanie, więc potraktuj Twoją stawkę jako wyzwanie. Czasami zarobisz więcej niż powinieneś, a innym razem nie zarobisz nic. 
  • Poznawaj ziomeczków, tatuuj i odpicuj swoje studio! Tylko pamiętaj, że z samej renomy nie wyżyjesz, a nawet o tą będziesz musiał zadbać. Reklamuj się w sieci i dbaj o opinię, bo niektóre mogą odbić się na Twoim biznesie. 
  • Wydziaraj sobie drogę do sukcesu – Wstań, dziaraj, śpij, powtórz. Rób kontakty na mieście, zdobywaj zaufanie klientów, zostań KIMŚ. Zostań Tattoo Punkiem.
  • Punk nie umarł

PODSTAWOWE INFORMACJE 

Tytuł: Tattoo Punk

Deweloper: Cyber Rain Games

Wydawca: VARSAV Game Studios, No Gravity Games

Platforma: PC

Gatunek: Fabularna z elementami symulacji i zarządzania

Tryb rozgrywki: Single player

Data premiery: TBA

Cena: TBA

Kategoria wiekowa: TBA

Wersje językowe: Angielski, Polski

Strona internetowa: TBA

Twitter: https://twitter.com/VarsavGS

Steam: https://store.steampowered.com/app/1594850/Tattoo_Punk/

Tattoo Punk Discord: https://discord.gg/prZta8qVPJ
VARSAV Discord: https://discord.gg/77aAYvpAWu