FABUŁA 

Budzisz się pewnego ranka i odkrywasz, że zostałeś przemieniony w małego robaka. Na domiar złego, Twój przyjaciel Joseph nie poznaje Cię w tej formie, a został aresztowany z niewiadomych przyczyn.

By uratować Josepha oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, musisz rozpocząć niebezpieczną przygodę w dziwnym świecie, który- zupełnie jak Ty, stał się pokręcony i obcy. 

To, co kiedyś wydawało się zwykłym mieszkaniem, stało się prawdziwym obozem przetrwania. Będziesz musiał skakać, wspinać się oraz wyznaczyć swoją drogę przez obskurne zakątki i zakamarki.

Metamorphosis to niezwykła przygoda po surrealistycznych krajobrazach. Używaj swoich zdolności by odkryć prawdę i powrócić do życia, które dawniej znałeś.

 

VARSAV Game Studios posiada 22,39% udziałów w Spółce OVID Works Sp. z o.o.

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI METAMORPHOSIS

  • Pierwszoosobowa perspektywa małego robaka pozwala zobaczyć świat w zupełnie innym świetle.
  • Wymagające zagadki środowiskowe, dzięki którym odkrywasz kolejne poszlaki, tworzysz rozgrywkę oraz pokonujesz przeszkody.
  • Satysfakcjonujące eksplorowanie świata gry dzięki unikalnym mechanikom ruchu, które pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości twojego małego ciała i lepkich kończyn.
  • Strzelaj cieczą aby zbudować drogi, wspinaj się po ścianach, skacz pomiędzy przestrzeniami oraz używaj wzroku do znalezienia swojej drogi.
  • Surrealistyczna historia inspirowana tajemniczą twórczością Franza Kafki.
  • Ekscentryczni, kolorowi bohaterowie obejmujący oba światy- ludzi i insektów.
  • Ręcznie rysowany świat dający przerysowaną, groteskową estetykę.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

 
Tytuł: Metamorphosis Game
 
Deweloper: OVID WORKS
 
Wydawca: All in! Games
 
Platformy: Steam, GOG.com, PS4, Xbox One, Nintendo Switch