VARSAV Game Studios S.A. koncentruje swoją działalność na produkcji gier komputerowych, działalności wydawniczej oraz inwestycjach w spółki z branży gier.

Pierwsza produkcja studia, gra Bee Simulator, została wydana w dniu 14.11.2019, jednocześnie na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, w wersji pudełkowej i cyfrowej. Bee Simulator była pierwszą polską grą wydaną ekskluzywnie na Epic Games Store.

VARSAV Game Studios to 40-osobowe studio specjalizujące się w produkcji gier „z innej perspektywy“, czyli ukazujących graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach. Obecnie studio tworzy Giants Uprising i kończy pre-produkcję gry pod roboczym tytułem ARIA.

Varsav Game Studios jest również inwestorem w Ovid Works (z niedawno wydanym Metamorphosis) i dwóch niedawno założonych studiach – Mooneaters i Perimeter Games oraz wydawcą i koproducentem brazylijskiego przygodowego platformera 3D – The Path Of Calydra.

Kolejne produkcje realizowane przez studio będą skupione wokół hasła: “gry z innej perspektywy”, z unikalną perspektywą głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach.