21 sierpnia 2019 r .: Na targach Gamescom BIGBEN i Varsav Game Studios z przyjemnością przedstawiają nowe wideo pokazujące rozgrywkę z Bee Simulator. Sprawdź, jak możesz spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi w różnych dostępnych trybach gry: grajcie wspólnie lub rywalizujcie z możliwością wyboru aż do czterech graczy.
Obejrzyj nowy co-op gameplay trailer:

Zobacz świat oczyma pszczoły w miejscu inspirowanym kultowym Central Parkiem! W Bee Simulator rodzisz się jako pszczoła miodna i mieszkasz wraz z resztą twojej kolonii na jednym z drzew w Honey Parku. Pewnego dnia, kiedy ludzie decydują się wyciąć właśnie to drzewo, Twoje życie wywraca się do góry nogami. Od tej chwili los całego ula zależy od twoich maleńkich dłoni.
Bee Simulator to gra przygodowa z elementami akcji, symulacji i edukacji, zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie rodziców i dzieci. Zawiera specjalnie zaprojektowany, prostszy tryb z łatwymi do opanowania i zrozumiałymi dla dziecka mechanizmami. W tej interaktywnej opowieści gracze dostaną szansę spojrzenia na świat z zupełnie innej, owadziej perspektywy oraz możliwość poznania zwyczajów i ważnych wydarzeń z życia pszczół.

Bee Simulator będzie dostępny już 14 listopada 2019 r. na PC, Xbox One, PlayStation®4 i Nintendo Switch ™.

KONTAKT DLA PRASY
Magdalena Rosińska, Head of Marketing & PR, magdalena.rosinska@varsav.com
Konrad Mroczek, CEO, konrad.mroczek@varsav.com
Marjorie Lescure, Bigben PR Manager mlescure@bigben.fr
___________________________________________________________________________
O VARSAV GAME STUDIOS SA

Zespół VARSAV Game Studios pracujący nad grą Bee Simulator, a teraz także Giants Uprising, składa się z czterdziestu młodych, utalentowanych specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w firmach takich jak: Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy“, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach. www.varsav.com

O BIGBEN

Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, znany jest ze swojej kreatywności i innowacji. Po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders), które są znane na całym świecie ze swojej wiedzy fachowej w różnych gatunkach, Bigben umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie. www.bigben.fr