VARSAV VR S.A. (ticker: VVR) koncentruje swoją działalność w obszarze  wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR) w oparciu o realizacje własnych gier i aplikacji oraz dołączanie do Spółki zewnętrznych zespołów deweloperskich. Dodatkowo Spółka świadczy usługi doradcze dla spółek technologicznych oraz tworzy zaplecze technologiczno – biznesowe dla projektów VRowych.

W kwietniu 2017 roku Spółka rozpoczęła fazę produkcji gry Bee Simulator VR na urządzenia PlayStation VR.  Bee Simulator VR będzie przygodową grą z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, której scenariusz opiera się na życiu i zachowaniu pszczół. Bee Simulator VR będzie grą dla przedziału wiekowego 5-50 lat, w której gracz wciela się w pszczołę i musi realizować wszystkie powierzone jej przez naturę zadania, tak jak to ma miejsce w prawdziwym życiu pszczół.

Użycie wirtualnej rzeczywistości, a w szczególności PlayStation VR jako kluczowej platformy, pozwala na pełne zaangażowanie gracza w życie jednych z najmądrzejszych i najbardziej zhierarchizowanych owadów na świecie.